سفارش تبلیغ
صبا ویژن
ثمره اندرز، بیداری است . [امام علی علیه السلام]
لوگوی وبلاگ
 

دسته بندی موضوعی یادداشتها
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :8
بازدید دیروز :31
کل بازدید :60038
تعداد کل یاداشته ها : 90
99/3/17
1:51 ص
مشخصات مدیروبلاگ
 
mazda ramezani lima[3]
سلام نام و نام خانوادگی :مزدک رمضانی لیما تحصیلات :کارشناس تربیت بدنی گرایش مدیریت مدرک مربیگری : B آسیا سابقه مربیگری: در تیمهای پایه و بزرگسال و مدارس فوتبال از سال ۸۶ تا کنون و مسئول کمیته جوانان و استعدادیابی هیات فوتبال شهرستان البرز آدرس ایمیل : m.ramzani5816@gmail.com شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۴۸۹۳۷و ۰۹۱۹۴۸۱۲۲۳۱

خبر مایه

شهرستان البرز که شامل شهر الوند،   محمدیه، بیدستان و شریف آباد می باشد از سابقه نسبتا  دیرینه ای در فوتبال قزوین برخوردار است. فوتبال در شهر الوند که قدیمی ترین شهر شهرستان البرز محسوب می‌شود در سالهای نه چندان دور از رونق قابل توجهی برخوردار بود و این شهر که در مجاورت شهر صنعتی البرز قرار دارد  با استفاده از امکانات کارخانجات صنعتی در سالهای  گذشته همواره در فوتبال استان قزوین تاثیر گذار بوده، به طوری که اکثر فوتبال دوستان و کارشناسان از  این شهرستان به عنوان یکی از قطبهای فوتبال استان قزوین یاد می کنند.  حضور تیم  فوتبال نیرو محرکه قزوین  که در سالهای 84الی 85به کار خود پایان داد و پایگاه اصلی اش در شهرستان البرز بود گواه این مطلب است که شهر ستان البرز  قطب بسیار نیرومندی در استان قزوین به شمار می آمده است و هم اکنون نیز از پتانسیل های بالایی در این رشته پر طرفدار و مهیج برخوردار است . پرورش یافتن بازیکنانی چون شهرام مهربان و معرفی آنها به سطح اول فوتبال کشور در همان سالهایی اتفاق افتاد که شرکت‌های صنعتی حضور فعالی در فوتبال این شهرستان داشتند  علاوه بر آن تیم های محلات مانند استقلال الوند و پرسپولیس الوند و مقاومت و... که بعدها به صورت رسمی نیز در فوتبال استان حضور  یافتند، در فوتبال این شهرستان حضور فعالی داشتند . متاسفانه چند سالی است که رونق فوتبال شهرستان البرز کاهش یافته و از آن هیاهو و شادابی و نشاط خبری نیست . مهم ترین دلیل منفعل شدن این رشته ورزشی را میتوان پر هزینه بودن این رشته دانست. زمانی که مسوولین و اداره کنندگان تیمها نتوانستند از پس هزینه هایی همچون زمین چمن، وسایل و امکانات باشگاه داری (مانند دفتر باشگاه، هزینه امتیاز باشگاه داری،فکس،  هزینه وسایل ورزشی) ایاب و ذهاب و...   بر آیند . و اینگونه بود که مسوولین زحمتکش و بی ادعا والبته عاشق از تیم داری دلسرد و نا امید شدند و عطای کار را به لقایش بخشیدند. زمینهای خاکی خالی شد و بعد از مدتی جای خود را به برجها و ساختمانهای سرد و بی روح داد. 

هرچند فوتبال این روزها در مستطیل سبز  کمتر جریان دارد اما عشق به این ورزش زیبا و مهیج همچنان در قلب هواداران و علاقمندان زنده مانده است و عاشقان فوتبال بجای حسرت خوردن به گذشته نگاه به آینده  دارند. این حق مسلم جوانان و فرزندان این منطقه است که از بازی فوتبال لذت ببرند و استعداد های بالقوه خود را  در یک فضای سالم شکوفا کنندو وظیفه تمام کسانی که دستی بر آتش این ورزش دارند نیز این است که هر آنچه در توان دارند برای احیای دوباره این ورزش زیبا بکار گیرند. هیات فوتبال شهرستان البرز عزم خود را جزم کرده است که فوتبال این شهرستان را به روز های خوب خود باز گرداند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. و در این راه دست نیاز خود را به سوی نهاد ها و ارگانهای  مختلف و خیرین و  همه کسانی که علاقمند به کمک به  این ورزش هستند دراز خواهد کرد و دست یاری آنها را به گرمی خواهد فشرد. امید است با تلاش، برنامه ریزی و همبستگی بتوانیم بار دیگر فوتبال شهرستان را به روزهای اوج برسانیم و از دیدن آن لذت ببریم. 


  
  

بازیهای مقدماتی جام جهانی با صدر نشینی مقتدرانه تیم ملی ایران به پایان رسید و تیم ایران توانست با اقتدار کامل و آنطور که در شان نام ایران است به مرحله بعد راه یابد. 

ایران در گروه خود با تیم های ترکمنستان، گوام، هند و عمان هم گروه بود.  اگرچه هدف اصلی کیروش و تیمش راهیابی به مرحله بعد انتخابی جام جهانی بود ولی ادامه مطلب...

95/1/12::: 1:58 ص
نظر()