سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آن که سپاس نیکى تو را نگزارد ، مبادا به نیکویى کردنت بى‏رغبت گرداند ، چه بود که کسى تو را بدان نیکى سپاس دارد که سودى از آن برندارد ، و بود که از سپاس سپاسگزار بیابى بیش از تباه کرده کافر نعمت غدار ، « و خدا نیکوکاران را دوست مى‏دارد . » [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

دسته بندی موضوعی یادداشتها
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :13
بازدید دیروز :31
کل بازدید :60043
تعداد کل یاداشته ها : 90
99/3/17
2:26 ص
مشخصات مدیروبلاگ
 
mazda ramezani lima[3]
سلام نام و نام خانوادگی :مزدک رمضانی لیما تحصیلات :کارشناس تربیت بدنی گرایش مدیریت مدرک مربیگری : B آسیا سابقه مربیگری: در تیمهای پایه و بزرگسال و مدارس فوتبال از سال ۸۶ تا کنون و مسئول کمیته جوانان و استعدادیابی هیات فوتبال شهرستان البرز آدرس ایمیل : m.ramzani5816@gmail.com شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۴۸۹۳۷و ۰۹۱۹۴۸۱۲۲۳۱

خبر مایه

چندمین هفته بدون عادل فردوسی پور را پشت سر گذاشتیم . کسی که 20 سال برنامه 90 را روی آنتن برد و در نهایت به دلایل نامعلوم و بخاطر خود رایی عده ای کنار گذاشته شد . کسانی که بالاخره بعد از سالها تلاش عادل را کنار زدند ، بی احترامی به رای و نظر مردم را علنا به اوج رساندند و برای رسیدن به اهداف و مقاصدشان ارزشی برای سلیقه مردم قائل نشدند. در جایی که رسانه ملی  باید صدای مردم باشد و به فرهنگ سازی بپردازد ؛ عده ای دور هم گرد آمده اند و رسانه ملی را ابزاری برای رسیدن به اهداف شخصی  خود قرار داده اند . 

برنامه 90 یکی از معدود  برنامه هایی است  که نقد کردن را در محوریت اصلی خود قرار داده و مشکلات یکی از ورزشهای جامعه ( فوتبال ) را به گوش مسئولین می رساند . و در تلاش است که راستی و درستی را در جامعه رواج دهد . برای ظالم اثری باز دارنده داشته باشد و پرچم حق و عدالت را برافرازد . 

کار عادل فردوسی پور چه مشکلی دارد که با این همه هوادار و بیننده تلوزیونی باید خانه نشین شود ؟ 

کسانی که این سناریو را براه انداخته اند و بجای مردم تصمیم میگیرند و انتخاب می کنند چه اهدافی را دنبال میکنند ؟ 

اصولا اصلاح یک عمل نادرست در فرد و به تبع آن جامعه زمانی انجام میشود که افراد در گام اول این خواست و اراده را داشته باشند که اشکالات خود را جستجو و شناسایی کنند و در گام دوم برای رسیدن به یک فلسفه و کار اصولی و درست ، دست به اقدامات صحیح و کارآمد بزنند .  بدون شک افرادی که راههای  رسیدن به  اصلاح امور را  با برنداشتن گامهای اولیه آن یعنی انتقاد و نقد پذیری  مسدود میکنند کسانی هستند که از هرج و مرج و بی نظمی سود میبرند . 

آنها کسانی هستند که میخواهند سطح آگاهی جامعه پایین باشد . آنها کسانی هستند که میخواهند از جهل عمومی استفاده کنند . به خاطر همین است که بجای 30 ملیون نفر تصمیم میگیرند و مصلحت می اندیشند . خدا را شکر که علما و دانشمندان دینی ما  هزاران بار احادیثی نظیر (( به حساب خود برسید قبل از اینکه به حساب شما رسیدگی شود )) را در گوشمان زمزمه کرده اند . پس چرا وقتی به مرحله عمل میرسیم مصلحت را در سکوت و مخفی کردن مشکلات می بینیم. چه مصلحتی بالاتر از دادن حق به حق دار ، چه مصلحتی بالاتر از جلوگیری از باند بازی ، مبارزه با ناداوریها ، رسیدگی به امور جوانان ، جلوگیری از فساد در فوتبال ووووو

مبارزه با برنامه 90 مبارزه با نقد و نقد پذیری است . مبارزه با راستی و درستی است. کسانی که پشت مدیر محترم شبکه 3 پنهان شده اند چه کسانی هستند ؟  

آیا در همین برنامه 90 کارهای خوب دیده نشده و تشویق نشده است؟ 

بیایید کمی بیشتر بیندیشیم . جنگ زرگری که بین عادل فردوسی پور و میثاقی براه انداخته اند و پاره ای از دوستان به آن دامن می زنند چه دردی از این جامعه دوا میکند ؟ این کار هم بغیر از اینکه همان سود جویان را منتفع کند و به اهدافشان نزدیک کند فایده دیگری ندارند . هر کدام از آنها جزء جوانان با استعداد این آب و خاک هستند. و در جایگاه خود باید برای سربلندی کشورشان تلاش کنند .  

رسانه ملی ما این روزها بجای  انعکاس دادن دردها و مشکلات فرهنگی اجتماعی ، بررسی راههای مرتفع کردن مشکلات و نیاز های جامعه ، فرهنگ سازی و غیره تبدیل به بنگاه اقتصادی بزرگی شده که پولهای کلانی را از جیب ملت به سمت خود سرازیر میکند و با بهانه کردن مصلحت اندیشی بجای نقد و نقد پذیری ، کور سوی امیدمان را نیز خاموش میگرداند.

             هیسسسسسسسسسسسس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

مصلحت کشور ؟؟؟؟                    مصلحت جامعه؟؟؟؟؟

                                       نه 

              مصلحت عده ای در خطر است ‌

 


98/1/25::: 12:40 ص
نظر()