سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانش، یاری می رساند، حکمت ره می نماید . [امام علی علیه السلام]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :56
بازدید دیروز :146
کل بازدید :83429
تعداد کل یاداشته ها : 94
100/2/2
3:15 ع
مشخصات مدیروبلاگ
 
mazdak ramezani lima[3]
سلام نام و نام خانوادگی :مزدک رمضانی لیما تحصیلات :کارشناس تربیت بدنی گرایش مدیریت مدرک مربیگری : B آسیا سابقه مربیگری: در تیمهای پایه و بزرگسال و مدارس فوتبال از سال ۸۶ تا کنون و مسئول کمیته جوانان و استعدادیابی هیات فوتبال شهرستان البرز آدرس ایمیل : m.ramzani5816@gmail.com

خبر مایه

شهر آوردی دیگر رسید و صفحه ای دیگر از تاریخ رقابت دو باشگاه بزرگ پایتخت ورق خورد . دو باشگاهی که اعتبارشان را از قلبهای هزاران هزار هوادار خود میگیرند. هوادارانی که با عشق خود به کالبد این دو باشگاه جان میدهند . این عشق، خالص است، پاک است ، زیرا بخاطر پول نیست ، بخاطر دیده شدن نیست، وسیله ای برای رای جمع کردن نیست،  ابزاری برای حکومت کردن نیست ، این عشق است . آری این عشق است که بر دلها حکومت میکند .

و تو ای نادان؟ آری با تو هستم ، با خود تو . تو چه میدانی عشق چیست و عاشق کیست؟

شاید باید به تو حق داد ؟ آخر تو برای بدست آوردن چیزهایی که داری تلاش نکرده ای ؟ تو چه میدانی حق چیست؟ ناحق کیست ؟ 

تو در فکر پوسیده ات خیال میکنی همه چیزهایی که بر آنها مسلط شده ای ،حق توست ؟ و با لیاقت خودت بدستشان آورده ای؟ احتمالا در باور خود ایمان داری هر آنچه که در اختیارت قرار داده اند بخاطر ژن خوبت است ؟ و شاید فکر میکنی با همان ژن خوبت و همان امکاناتی که داری میتوانی قلبهای مردم را بدست آوری؟ 

طبیعی است که تو ندانی و نفهمی که برای بدست آوردن هر چیز باید راهی را طی کنی. چون تو هیچ وقت از مسیر خودش به چیزی دست نیافته ای. البته این را هم باید بگویم که در  این همه احمق بودن تو ، بیشتر از اینکه خودت مقصر باشی  آنهایی مقصرند که لقمه را جویده و در گلویت چرپانده اند. (لغتی که از اهالی قزوین شنیده ام به معنای چسبانده اند و فرو کرده اند) . تو چه میدانی هدف چیست ؟ زحمت کشیدن چیست انسانیت چیست؟

تو میخواهی با پول و امکانات قلبهای عاشق را تسخیر کنی و